Reliving POP-UP 29 en 30 maart 2025

Reliving POP-UP 29 en 30 maart 2025

Samenwerking, wij houden  ervan. Dit weekend de Reliving.nl POP-UP in Amsterdam Noord - Papaverweg. Ananda van Doorn en Jody Klaassen hebben 1.000 m2 aan unieke vintage parels en de mooiste reloved meubels klaarstaan voor duizenden mensen die langskomen.

Reloved meubels - merken zoals HKLIVING, HAY, Fest en Urban Nature Culture bieden via het platform Reliving.nl hun tweedekans meubels aan - meestal online, maar zoals dit weekend - ook fysiek.

Reliving Tweedekans
Jaarlijks belanden miljoenen - vaak zo goed als nieuwe - meubels op de afvalberg. Waarom? Omdat er voor deze items geen juiste eindbestemming is. Om te voorkomen dat ze onnodig worden weggegooid, bieden we ze met korting aan op Reliving. Of ze nu nog helemaal perfect zijn of een klein krasje hebben, deze items verdienen een tweede kans!

Onze blijvende bloemen fleuren de POP-UP op. Leuk om op deze manier te mogen bijdragen aan het normaliseren van hergebruik.

Het zou zo veel schelen als we minder nieuwe items zouden kopen. Dan wordt er minder geproduceerd. Simpel.


Op de favoriete impactmakers muur de merken waarmee we graag samenwerken.


Spriet ~ natuurboxen

Tiny Library

SMPL skincare

Vini Mini

NoWa

Reflower, de duurzame bloemenbieb

Rebloom

RUSE

Billie Wonder

Moodies Undies

Food for Skin | B Corp

Happy Times (HTM)

De Pot Op

Terug naar blog